Verkeersexamen!

Eén van de meisjes had dit op jaar stuur geplakt. Top!

Vandaag was een belangrijke dag: de dag van het verkeersexamen van mijn zoon Jasper! Groep 7/8 van IBS de Klaverhoek in Moerdijk deed vandaag verkeersexamen in Zevenbergen en ik mocht mee als begeleider. En dat was erg leuk 😊

Onderweg naar Zevenbergen. Rijdend deze foto maken was uiteraard niet echt het goede voorbeeld. En dat werd mij ook even haarfijn versteld door één van de dames in mijn groepje… En ze had natuurlijk helemaal gelijk 😳

Om kwart voor een vertrok de stoet vanuit Moerdijk. En dan zie je gelijk dat er best wel veel kinderen zijn in ons dorp die volgens mij erg weinig fietsen… Ons dorp is zo klein dat alles lopend te doen is en voor de rest pakt men de auto. Dus wordt er niet zoveel gefietst. En dingen als rotondes of verkeerslichten zijn hier uiteraard helemaal geheel onbekend!

Toch wel goed dat ze dat al zolang doen!

Maar goed, iedereen trapte dapper door en zonder problemen kwamen we om half twee in Zevenbergen aan 😊 Daar was het gelijk tijd voor de keuring van de fietsen. De mijne zou er niet doorkomen, werd me al gelijk verteld. Hetgeen niet onlogisch is daar ik met de Union racefiets was. Op mijn bel werd door de mensen van VVN wel erg positief gereageerd! Ik snap wel waarom want op de terugweg werden we ingehaald door een wielrenner zónder bel en dat is met kinderen gewoon best link.

De keuring! Overigens vond ik het wel een slechte zaak dat de fietsen waar twee politie agenten op reden ter begeleiding, ook niet voldeden aan de eisen (geen bel en geen reflectie)…

Na de keuring mochten de kids één voor één vertrekken voor hun rondje over het loodzware parcours… Dat ze voor zover ik weet allemaal glansrijk doorstaan hebben. Heeft het oefenen met Jasper toch nog nut gehad 😀

Nummer 36 is er helemaal klaar voor!

De terugrit viel een aantal kinderen best zwaar… De wind hadden we nu tegen en al was die niet sterk, het haalde de snelheid er nog meer uit. Maar moe maar voldaan is iedereen thuisgekomen. Nu nog afwachten op de uitslag…

Meer info en foto’s op Strava

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s